PL 627611949 (sekretariat); 627611083

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.

Czytaj dalej

XIII Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej i Historycznej

Tu wszędzie jest moja ojczyzna.. - pod takim hasłem odbył się 16 listopada 2018r. XIII Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej i Historycznej. W Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich, która wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kaliszu organizowała tę uroczystość, spotkali się miłośnicy muzyki patriotycznej.

Czytaj dalej

Obchody Dnia Patrona Szkoły

Maria Konopnicka była gorącą patriotką, wrażliwą na krzywdę dziecka i każdego człowieka, którego spotkała niesprawiedliwość. To z pewnością patron szczególny i wyjątkowy - dlatego nauczyciele zadbali, by i taki był ten dzień w naszej szkole.

Czytaj dalej

XII Konkurs Poetycki im. Marii Konopnickiej

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Konkursie Poetyckim im. Marii Konopnickiej, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Kaliszu, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza, Pana Grzegorza Sapińskiego. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza na dowolny temat.

Czytaj dalej