PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

W sobotę 24 marca 2018 w Rajsku gmina Opatówek odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

W eliminacjach udział brali uczniowie w trzech grupach wiekowych ze szkół z terenu powiatu kaliskiego. Turniej przeprowadzono zgodnie z regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Z naszej szkoły do turnieju zakwalifikowali się uczniowie: Gabriela Wlazły, Mikołaj Małecki, Milena Kurczewska, Tomasz Kozica.
Gabriela Wlazły zajęła II miejsce w pierwszej grupie wiekowej szkół podstawowych, a Tomasz Kozica III miejsce w dodatkowym konkursie z wiedzy o czadzie.
Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom!