PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy

9 grudnia 2018 roku w Godzieszach, już po raz trzeci, odbył się jarmark zorganizowany z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Organizatorami lokalnego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Przystanek Godziesze oraz Rada Rodziców Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich.

Czytaj dalej

"Coraz bliżej święta ..."

W dniu 6 grudnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się coroczne Mikołajki. Wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy mogli poczuć nadchodzącą magię świąt Bożonarodzeniowych.

Czytaj dalej

Tydzień Konstytucyjny w naszej szkole

Po raz kolejny odbyły się już w naszej szkole warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji "Tydzień Konstytucyjny". Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.

Czytaj dalej

Szkoła Tolerancji - podsumowanie projektu

W dniu 21 listopada odbyło się w naszej szkole podsumowania projektu edukacyjno - wychowawczego "Nasza szkoła Szkołą Tolerancji". Realizowany był on od września do 16 listopada, kiedy to obchodzi się Międzynarodowy dzień Tolerancji.

Czytaj dalej

List MEN dotyczący rekrutacji absolwentów SP i Gim

Szanowni Państwo,

Rodzice i Opiekunowie Uczniów VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum,

już wkrótce, za pośrednictwem dyrektorów szkół, dotrze do Państwa ulotka dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. To ważny dla Państwa moment. Zachęcam, aby wspólnie ze swoimi dziećmi – uczniami VIII klasy szkoły podstawowej oraz III klasy gimnazjum – zapoznali się Państwo z treścią ulotki. Jestem przekonana, że zawarte w niej informacje będą pomocne. Zapewniam, że szkoły są gotowe na przyjęcie Państwa dzieci – posiadają odpowiednią liczbą sal dydaktycznych i utworzą większą liczbę klas.

Czytaj dalej

Dyskoteka andrzejkowa

W dniu 29 listopada 2018 roku, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyła się szkolna dyskoteka. Imprezę poprowadził Kacper Kamiński - uczeń klasy 7-ej, który realizuje swoje pasje jako DJ.

Czytaj dalej

Sukces uczennicy klasy 3b

 

Sukces uczennicy klasy 3b

Julia Skowrońska, uczennica klasy 3b otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym Dzień Niepodległości dla klas I-III szkół podstawowych w ramach projektu edukacyjnego Bliżej domu - Drogi do niepodległości - edukacja regionalna w południowo-wschodniej Wielkopolsce.

Czytaj dalej

XIII Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej i Historycznej

Tu wszędzie jest moja ojczyzna.. - pod takim hasłem odbył się 16 listopada 2018r. XIII Powiatowy Festiwal Pieśni Legionowej i Historycznej. W Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich, która wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kaliszu organizowała tę uroczystość, spotkali się miłośnicy muzyki patriotycznej.

Czytaj dalej