PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Ilość galerii: 19

1804 - Dyskoteka

Dyskoteka rozpoczynająca majówkę - 30 kwietnia 2018 r.

fot. Krzysztof Król

1804 - Akademia z okazji 3 Maja

Akademia z okazji rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - 30 kwietnia 2018 r.

fot. Krzysztof Król

1804 - Mali ratownicy

Od najmłodszych lat powinniśmy kształtować w dzieciach świadomość i postawy,  które sprzyjają bezpieczeństwu ich oraz innych. Wczesna nauka procentuje w przyszłości – jako dorośli nie boją się podejmować akcji ratunkowych, są zdecydowani w działaniu, skutecznie niosą pomoc i ratują życie. Dlatego też uczniowie klas I-III wzięli udział w warsztatach z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,  pod kierunkiem p. Agnieszki Szymczak - Ratownika Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Cały tekst - tutaj

1804 - Egzamin gimnazjalny

Egzamin gimnazjalny 18 - 20 kwietnia 2018 r.

fot. Krzysztof Król

1803 - I Dzień Wiosny

Dzień wagarowicza przy śnaidaniu, logicznie myśląc i na sportowo.

fot. Krzysztof Król

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach I-III

Pierwszy Dzień Wiosny w Klasach I-III
W ramach projektu z okazji Dnia Wiosny uczniowie klas I-III brali udział w wielu działaniach, których celem było poszerzenie wiedzy na temat zwyczajów związanych z powitaniem wiosny oraz nabycie umiejętności na różnych płaszczyznach aktywności.

Zabawa karnawałowa 2018

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w czwartek – 8 lutego. Sala gimnastyczna  udekorowana czerwonymi łańcuchami, balonami i serduszkami, przypominała o zbliżającym  się święcie miłości, przyjaźni i radości.

fot. nauczyciele szkoły

Występy cyrkowe w naszej szkole

fot. Nauczyciele szkoły

1712 - Szkolne kolędowanie

Szkolne kolędowanie - 22.12.2017 r.
Uroczysta Sesja Rady Gminy i szkolna Opowieść Wigilijna
fot. Krzysztof Król

1712 - Turniej Mikołajkowy

Turniej Mikołajkowy - 6.12.2017 r.
fot. Krzysztof Król

Mikołajki 2017

Uczniowie klasy II a i II b naszej szkoły, pod opieką p. M Filipczak i M. Kobyłka uczcili mikołajki w prawdziwie wyskokowym stylu, spędzając czas w Parku Trampolin w Ostrowie Wielkopolskim. Uczniowie klasy III a, III b, III c pod opieką p. E. Wójcik, E. Wlazły, M. Grzelak z okazji Mikołajek wybrali się do kina Helios w Kaliszu na film "Pierwsza gwiazdka". Mikołaj z wioski Rovaniemi po raz kolejny przyjechał do Kalisza. W spotkaniu z Mikołajem przy CKiS w Kaliszu wzięły udział klasy III b i c.

fot. Nauczyciele szkoły

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Wiele miast słynie z jarmarków organizowanych przed Świętami Bożego Narodzenia, zasłynęły również i Godziesze Wielkie za sprawą Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „ Przystanek Godziesze” oraz Rady Rodziców Zespołu Szkół nr 1 W Godzieszach Wielkich. (3.12.2017)

fot. Mariusz Kobyłka