Uwaga uczennice i uczniowie, harcerki i harcerze!

Pod adresem harcerstwo.zs1godziesze.pl w zakładce głównego menu "O szkole > Harcerstwo" został opublikowany i zaczyna funkcjonowanie serwis poświęcony drużynom harcerskim i harcerstwu w naszej szkole.

Zapraszamy do częstego odwiedzania łamów serwisu i śledzenia zachodzących w nim zmian.

Wszyscy Państwo mają pełny i bezpłatny dostęp do e-dziennika
(poprzez przeglądarkę).
prosimy o zgłoszenie problemu do nauczyciela informatyki naszej szkoły.

Przygotowywany jest dla wszystkich uczniów
i nauczycieli
bezpłatny pakiet Office365.
Nazwa użytkownika:
jest ona również adresem poczty e-mail

Witamy na łamach serwisu internetowego
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół nr 1
w Godzieszach Wielkich

Niniejsza strona jest oficjalną stroną dla uczniów, rodziców i nauczycieli nowej 8 klasowej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum.

W aktualnościach

Przetarg na dostawę art. spożywczych do stołówki
Nareszcie mamy wakacje
Wycieczka klas II i III do
Wycieczka klas II i III do "Ceramilandii"
Przetarg na dostawę art. spożywczych do stołówki

W zakładce BIP Urzedu Gminy Godziesze Wielkich są zamieszczone szczegóły przetargu na dostawę artykułów spożywczych do szkolnej stołówki.

Informacje o przetargu na stronie gminy: http://pgodzieszew.wokiss.pl/bip/zamowienia-publiczne/ogloszenie-o-przetargach.html?pid=3259

Nareszcie mamy wakacje

Ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018 już zabrzmiał.

Nagrody, wyróżnienia i świadectwa rozdane. Świadczy to o tym, że długo wyczekiwane wakacje już się rozpoczęły.

Fotorelacja z ruoczystości w Strefie mediów

Wycieczka klas II i III do

Czerwiec to tradycyjnie czas szkolnych wycieczek.

W tym roku uczniowie klas II i III pojechali do „ Ceramilandii”- krainy nauki, zabawy i rozrywki.  Program wycieczki obejmował zwiedzanie wystawy ceramiki - ekspozycji produktów zakładu ceramicznego wytworzonych w okresie 25 lat działalności firmy. Uczniowie poznali technologię produkcji ceramiki, zapoznali się z surowcami, sposobem formowania masy, wypalaniem ceramiki i techniką dekoracji. Wzięli także czynny udział w warsztatach ceramicznych , które polegały na dekorowaniu ceramiki. Każde dziecko otrzymało gotowe, wypalone wzory do samodzielnej dekoracji, a ozdobione figurki każdy zabrał do domu. Na koniec zajęć wszyscy otrzymali dyplomy „Młodego Ceramika”
Uczniowie spędzili również niezapomniane chwile w parku rozrywki, znajdującym się na terenie obiektu Ceramilandii. Korzystali z trampolin, kolejek, karuzeli, zjeżdżalni, labiryntów i wielu innych urządzeń. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domu.

{gallery}2017_2018/Wycieczki/Do_Ceramilandii{/gallery}

Nasz udział w programach

Archiwalna wersja serwisu Szkoły Podstawowej

Archiwalna wersja serwisu Publicznego Gimnazjum