PL 627611949 (sekretariat); 627611083

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

"Głośne czytanie to wychowanie" 2022

Od października 2021 r. do maja 2022 r. czwartoklasiści pod opieką polonistów realizowali zadania w ramach innowacji „Głośne czytanie to wychowywanie”, których celem było udoskonalenie kompetencji czytelniczych i kształtowanie systemu wartości.

Czytaj dalej

Leporello - sposób na własną książkę

Światowy Dzień Książki w klasie 2a

Z okazji Dnia Książki uczniowie klasy 2a, podczas zdalnej lekcji , wykonali wspaniałe książeczki o nazwie Leporello. Według własnego pomysłu, wykorzystując dziecięcą wyobraźnię i kreatywność, stworzyli małe – wielkie działa.

Czytaj dalej

Klasowy Klub Pożeraczy Liter

Od października w klasie 2a działa Klub Pożeraczy Liter. Głównym celem działań jest promowanie czytelnictwa wśród uczniów. W działaniach wspierających czytelnictwo dzieci, jak zwykle nie zawodzą Rodzice.

Czytaj dalej