PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W roku szkolnym 2017/2018 kontynuowany będzie projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas I - VII. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

III Gminny Konkurs Recytatorski "Poetyckie drogowskazy"

29 kwietnia 2019 r. odbył się w Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich III Gminny Konkurs Recytatorski „Poetyckie drogowskazy”, którego celem było rozwijanie zdolności recytatorskich oraz pogłębianie wśród uczniów znajomości poetyckiej twórczości patronki naszej szkoły - M. Konopnickiej.

Czytaj dalej

Lekcja w kinie

W kwietniu 2019 r. czwartoklasiści i szóstoklasiści uczestniczyli w „Lekcji w kinie” poświęconej reklamie - jej rodzajom , funkcjom i mechanizmom. Zajęcia odbyły się w PWSZ w Kaliszu.

Czytaj dalej

Konkurs Lapbook

W kwietniu 2019r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Czytelniczo-Plastycznym „Lapbook”, którego celem było wykonanie barwnej, rozkładanej książki, pełnej kieszonek, zagadek i ciekawostek dotyczących wybranego utworu literackiego.

Czytaj dalej