Uwaga uczennice i uczniowie, harcerki i harcerze!

Pod adresem harcerstwo.zs1godziesze.pl w zakładce głównego menu "O szkole > Harcerstwo" został opublikowany i zaczyna funkcjonowanie serwis poświęcony drużynom harcerskim i harcerstwu w naszej szkole.

Zapraszamy do częstego odwiedzania łamów serwisu i śledzenia zachodzących w nim zmian.

Logując się za pomocą loginu i hasła ze szkoły,
używamy Librus Synergia (część filetowa).
Można dodatkowo utworzyć konto Librus
(niebieskie okno),
które umożliwia przeglądanie ocen w jednym miejscu
wszystkich swoich dzieci (również tych, które uczęszczają
do innych szkół z e-dziennikim Librus)

prosimy o zgłoszenie problemu do nauczyciela informatyki naszej szkoły.

Przygotowywany jest dla wszystkich uczniów
i nauczycieli
bezpłatny pakiet Office365.
Nazwa użytkownika:
nazwisko.imie(at)zs1godziesze.onmicrosoft.com
jest ona również adresem poczty e-mail

Podsumowanie Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017

Najnowsze wieści z Jarmarku

W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem(…), ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich” Jan Paweł II

Dzięki Państwa ofiarności z tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zebraliśmy kwotę 3. 546,18 zł. W ubiegłym roku była to kwota 2. 784 zł. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Przystanek Godziesze” działa od października 2016 r. i dysponuje kwotą 6.330, 18 zł. Pieniądze w całości będą wydatkowane na rzecz dzieci przedszkolnych i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich. O każdym wydatku będziecie Państwo na bieżąco informowani. Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych do pracy na zasadzie wolontariatu do zapisywania się do Stowarzyszenia. Deklaracje można pobrać i złożyć w sekretariacie szkoły.

Ubezpieczenie NNW

Szanowni Rodzice,

W zakresie szkolnego ubezpieczenia NNW, nasza placówka zdecydowała się na współpracę z Bezpieczny.pl, reprezentującą Towarzystwo AXA TU i R S.A. Podjęto decyzję o wyborze wariantu II PRZEDSZKOLE i II SZKOŁA – składka 41 zł i 42 zł.

Pragniemy nadmienić, iż nasza placówka nie otrzymuje żadnych korzyści w zamian za wybór oferty ubezpieczeniowej. Naszym celem jest wyłącznie dobro naszych wychowanków oraz to, by objęci byli jak najlepszą ochroną ubezpieczeniową od nieszczęśliwych zdarzeń.

Do Państwa dyspozycji jest Opiekun ze strony Bezpieczny.pl -AXA Pan Rafał Adamski pod nr tel. 535 649 111

• Infolinia AXA [pn-pt 8-19]: 801 200 200 | (22) 555 00 00
  • Infolinia Bezpieczny.pl [pn-pt 8-16]: (58) 718 92 53
  • SMS o treści "SZKODA" na nr 536 571 950

Tabela Uszczerbku https://bezpieczny.pl/dokument/tabela-uszczerbku-lub-uszkodzenia-ciala

Warunki Umowy - https://bezpieczny.pl/dokument/warunki-ubezpieczenia

POLISA NR 92201604 SZKOŁA, 92201605 PRZEDSZKOLE

Dokumenty jakie należy zgromadzić w celu zgłoszenia zdarzenia:

- wypełniony przez Rodzica wniosek o wypłatę świadczenia, dostępny w placówce bądź do pobrania https://bezpieczny.pl/dokument/wniosek-nnw-szkolne

- wypełnione przez placówkę oświadczenie dostępne w sekretariacie placówki

- kserokopia dokumentacji medycznej z przychodni, szpitala potwierdzająca udzielenia pierwszej pomocy i przebieg leczenia w związku z zaistniałym zdarzeniem, będącym przedmiotem zgłoszonego roszczenia,

- kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość Ubezpieczonego, w przypadku gdy Ubezpieczony jest pełnoletni, lub kserokopia dokumentu przedstawiciela ustawowego Ubezpieczonego, w przypadku gdy Ubezpieczony jest niepełnoletni.

Zgromadzone dokumenty należy złożyć poprzez jedną z trzech możliwości:

- Zeskanować i przesłać drogą elektroniczną na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Przesłać drogą listowną na adres :

AXA TUiR S.A.

ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

Zimowa przerwa świąteczna za:

Zimowa przerwa świąteczna w roku szkolnym 2018-2019 (22.12.2018 - 31.12.2018)