PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Tydzień Konstytucyjny w naszej szkole

Po raz kolejny odbyły się już w naszej szkole warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji "Tydzień Konstytucyjny". Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.

Czytaj dalej

Samorząd na posiedzeniu rady pedagogicznej

W dniu 19 listopada 2018 przedstawiciele Rady SU: Gabriela Kubat, Patryk Urban i Michał Marek wzięli udział w części posiedzenia rady pedagogicznej. Młodzież włączyła się w konsultacje dotyczące koncepcji pracy szkoły. Był to także dobry moment  na przedstawienie najbliższych inicjatyw SU, w ramach realizowanego  rocznego planu pracy. Młodzi samorządowcy zgłosili swoje pomysły, przedstawili spostrzeżenia i wnioskowali o wsparcie w realizacji zbliżających się zadań, np. dyskoteka andrzejkowa, turniej mikołajkowy, akcje w ramach Unicefu itp.

Spotkanie z Panią Dyrektor

W dniu 17 października  2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranej Rady SU z Panią Dyrektor Bożeną Czajką. Uczniowie oficjalnie zaprezentowali swój plan pracy, ze szczególnym uwzględnieniem najbliższych przedsięwzięć.

Czytaj dalej