PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach I-III

Pierwszy Dzień Wiosny w Klasach I-III
W ramach projektu z okazji Dnia Wiosny uczniowie klas I-III brali udział w wielu działaniach, których celem było poszerzenie wiedzy na temat zwyczajów związanych z powitaniem wiosny oraz nabycie umiejętności na różnych płaszczyznach aktywności.

Były pokazy mody, quizy, rebusy, krzyżówki, śpiewanie piosenek, zajęcia plastyczne. Dzieci jak zwykle wykazały się ogromną wyobraźnią i zmysłem artystycznym. Punktem kulminacyjnym było wspólne przejście ulicami Godziesz, podczas którego uczniowie radosnymi okrzykami przywoływali wiosnę, a żegnali zimę. Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe. Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.
Fotorelacja z wydarzenia w szkolnej galerii - kliknij!