PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Konkurs plastyczny "Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna"

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”
W dniu 28.03.2018r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-III. Powstało wiele pięknych, kolorowych i ciekawych prac, podkreślających symbolikę wielkanocnych świąt. Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia. Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych. Prace plastyczne można podziwiać na wystawie zorganizowanej na głównym korytarzu w naszej szkole.
Oto laureaci konkursu:
1. Łuczak Szymon
2. Szuleta Filip
3. Przepiórka Gracjan
Wyróżnienia: Sanecki Emil, Krzywda Alan, Przepiórka Kacper, Pasik Gabriela, Strzelec Zofia, Strzelec Natalia