PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

VI Festyn Szkolny "Rodzinnie, zdrowo i wesoło"

9 czerwca 2018 r. odbył się VI Festyn szkolny „Rodzinnie, zdrowo i wesoło”.  Jak co roku, przed szkołą zjawiły się tłumy przedszkolaków  i uczniów, oczekujących na zapowiedziane  atrakcje.

Dzieciom towarzyszyli rodzice, dziadkowie i znajomi. Wszyscy  uczniowie chętnie korzystali z niespodzianek przygotowanych przez Radę Rodziców i Stowarzyszenie Przystanek Godziesze. W programie festynu znalazły się : karuzele, symulator dachowania, basen wodny z pływającymi kulkami, trampoliny, skocznie, dmuchane zamki. Nauczyciele urozmaicili dzieciom czas spędzony na festynie zabawami z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, pokazami talentów, konkursami plastycznymi. Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach hafciarskich, eksperymentach oraz zawodach sportowych. Dużym zainteresowaniem rodziców i opiekunów cieszyła się wystawa Matki Niepokornych. Festyn został połączony z Dniem Otwartym w Przedszkolu. Wszyscy delektowali się wypiekami przygotowanymi przez rodziców szkoły i przedszkola. Festyn nie mógłby się odbyć bez naszych wspaniałych i przedsiębiorczych Rodziców oraz Fundatorów nagród, którymi byli: Firma Jutrzenka Colian,  Zakład Wędliniarski W. Federkiewicza i Piekarnia J. Szygendy. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie festynu serdecznie dziękujemy!

Do obejrzenia relacji fotograficznej zapraszamy do naszej galerii foto w "Strefie mediów" - kliknij!

Autorami zdjęć są: Krzysztof Król, Mariusz Kobyłka oraz nauczyciele szkoły.