Interaktywne lekcje

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym została doposażona w 2 monitory interaktywne, pozyskane w  ramach programu rządowego „Aktywna tablica”. Ich wykorzystanie w bieżącej pracy na lekcjach pozwoliło nam nie tylko na doskonalenie procesu edukacyjnego i zaangażowanie uczniów, ale również posłużyło do rozwoju kompetencji nauczycielskich w zakresie celowego wykorzystania TIK-u.

Zapraszamy do obejrzenia relacji  fotograficznych  z zajęć otwartych organizowanych w szkole, które prowadzili nauczyciele z naszej szkoły oraz z zajęć w innych placówkach, w których uczestniczyliśmy - m. in. w dniu 10 kwietnia 2018r. w lekcji otwartej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Koźminku oraz 8 maja w Nowych Skalmierzycach..