Ważny apel

W dniu 2 październiku odbył się w naszej apel. Uczniowie poznali wyniki do Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą została Maja Gilicka, a jej zastępcą Malwina Balcerzyk.

Julia Skowrońska to przewodnicząca sekcji kulturalno-dydaktycznej, a Zachariasz Kasprzak stanął na czele sekcji porządkowo-rozrywkowej.

Rzecznikiem Praw Ucznia została Iga Pietrzykowska.

Drugim opiekunem został Robert Kurzajczyk, a pierwszym Agnieszka Bałch.

Frekwencja wyniosła 98%, jednocześnie pozytywnie zaopiniowali nowy regulamin SU.

Poznaliśmy także wyniki głosowania na Dżentelmena szkoły. Został nim - Adam Kurczewski.

Opiekunowie wolontariatu wręczyli także podczas apelu ważne nagrody. Wolontariusze naszej szkoły w czasie wakacji wzięli udział w III Turnieju Piłki Nożnej o Puchar MISZ- MASZ: Oto nagrodzeni uczniowie: Aleksander Giczewski, Oliwier Knop, Nikodem Adamek, Adam Urban, Szymon Kulawinek, Alan Spławski, Tatarka Marcin, Dominik Garncarek.

Szablon strony uniemożliwia przeglądanie zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym menu: Strefa wydarzeń – Aktualności – Oś czasu.