PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Podsumowanie projektu "Piękna Nasza Polska Cała"

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy Ib, IIa i IIc realizowali Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna Nasza Polska Cała”. Były to wspaniałe chwile wspólnych działań. Z uwagi na okres nauki zdalnej, realizacja wielu zadań projektowych nie była rzeczą łatwą.

Jednak i te ograniczenia udało się nam pokonać dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, a czasem i dziadków. Z całego serca dziękujemy.

Wychowawcy klas: A. Banasiak, M. Kobyłka, B. Adamiak.

W dowód wywiązania się z zadań projektowych otrzymaliśmy Certyfikat i miłe słowa od koordynatora projektu pani Ludmiły Fabiszewskiej:

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele! Kochane dzieci!

Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za kolejny rok współpracy i współdziałania przy realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". Każdemu z osobna i wszystkim razem dziękuję za każde zrealizowane zadanie, za uśmiechy i wzruszenia, za piękne relacje i ogrom pracy.

Dziękuję za kształtowanie patriotycznych postaw naszych dzieci. Będą pamiętać o tym całe życie i będą dumni, że są Polakami. Serdecznie zapraszam do udziału za rok - tworzymy Międzynarodową sieć placówek zakochanych w Polsce, przygotowujemy ciekawą formułę i nietuzinkowe propozycję.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2021/2022!

Z poważaniem – Ludmiła Fabiszewska