PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Podsumowanie projektu "Piękna Nasza Polska Cała"

W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie klasy Ib, IIa i IIc realizowali Międzynarodowy Projekt Edukacyjny „Piękna Nasza Polska Cała”. Były to wspaniałe chwile wspólnych działań. Z uwagi na okres nauki zdalnej, realizacja wielu zadań projektowych nie była rzeczą łatwą.

Jednak i te ograniczenia udało się nam pokonać dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców, a czasem i dziadków. Z całego serca dziękujemy.

Wychowawcy klas: A. Banasiak, M. Kobyłka, B. Adamiak.

W dowód wywiązania się z zadań projektowych otrzymaliśmy Certyfikat i miłe słowa od koordynatora projektu pani Ludmiły Fabiszewskiej:

Szanowna Dyrekcjo! Drodzy Nauczyciele! Kochane dzieci!

Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za kolejny rok współpracy i współdziałania przy realizacji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Piękna Nasza Polska Cała". Każdemu z osobna i wszystkim razem dziękuję za każde zrealizowane zadanie, za uśmiechy i wzruszenia, za piękne relacje i ogrom pracy.

Dziękuję za kształtowanie patriotycznych postaw naszych dzieci. Będą pamiętać o tym całe życie i będą dumni, że są Polakami. Serdecznie zapraszam do udziału za rok - tworzymy Międzynarodową sieć placówek zakochanych w Polsce, przygotowujemy ciekawą formułę i nietuzinkowe propozycję.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2021/2022!

Z poważaniem – Ludmiła Fabiszewska


Oś czasu

Tego dnia zatrzymał się świat. 11 września 2001 roku miał miejsce najbardziej śmiercionośny atak terrorystyczny w historii Stanów Zjednoczonych. Terroryści związani z al-Kaidą, posługując się samolotami pasażerskimi, zniszczyli dwa wieżowce World Trade Center w Nowym Jorku oraz część budynku Pentagonu w Arlington. Łącznie w zamachu zginęło prawie trzy tysiące osób, w tym sześcioro Polaków.


Aktualności    118    Czytaj dalej...

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,4 miliona uczniów.


Aktualności    467    Czytaj dalej...

W okresie od maja do czerwca w ramach akcji „Polacy – Rodakom”, trwała w naszej szkole zbiórka artykułów papierniczych, książek i drobnych upominków dla dzieci z polskich szkół na Białorusi.


Aktualności    589    Czytaj dalej...