Światowy Dzień Książki

Czas, w którym uczniowie z powodu pandemii nie chodzą do szkoły – jest wspaniałym momentem na wykorzystanie mocy książki.

Czytamy sobie wzajemnie : nauczyciele – dzieciom, dzieci - rodzicom, rodzice - dzieciom. To właśnie bajki i opowiadania przybliżają dzieciom różne, nie zawsze łatwe tematy, uczą życia i wspierają w trudnych chwilach. Pomimo izolacji – uczniowie klasy Ia, będąc razem myślami - uczcili Światowy Dzień Książki. Czytali w domowym zaciszu wybrane opowiadania oraz wykonali litery, które kolejno ułożone – utworzyły hasło dnia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji: