PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Światowy Dzień Książki

Czas, w którym uczniowie z powodu pandemii nie chodzą do szkoły – jest wspaniałym momentem na wykorzystanie mocy książki.

Czytamy sobie wzajemnie : nauczyciele – dzieciom, dzieci - rodzicom, rodzice - dzieciom. To właśnie bajki i opowiadania przybliżają dzieciom różne, nie zawsze łatwe tematy, uczą życia i wspierają w trudnych chwilach. Pomimo izolacji – uczniowie klasy Ia, będąc razem myślami - uczcili Światowy Dzień Książki. Czytali w domowym zaciszu wybrane opowiadania oraz wykonali litery, które kolejno ułożone – utworzyły hasło dnia. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji: