PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

CZYTAM Z KLASĄ - lekturki spod chmurki

„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” - II edycja EKOlogiczna - Międzynarodowy projekt czytelniczy wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III

Projekt jest fajnym pomysłem na spędzenie czasu z książką, która będzie inspiracją do zabaw i prac plastycznych.  Dodatkowo, doświadczenia przyrodnicze, tematycznie związane z realizacją danego modułu projektu z pewnością będą zachęta do poszukiwań pomysłów ukrytych na stronach książek. Czyli... bez książki - ani rusz! Rozpoczęliśmy realizację 1 modułu projektu. Przygotowaliśmy lekturniki i zaczynamy podążać śladami bohaterów książki „Drzewo do samego nieba” M. Terlikowskiej.