PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Ci, z którymi współpracujemy…

Ci, z którymi współpracujemy.

I
Współpraca z fundacją „Serce dla Serca”

Od początku roku szkolnego prowadzimy zbiórkę makulatury i nakrętek z przeznaczeniem na pomoc dzieciom niepełnosprawnym. 

II
W tym roku szkolnym nawiązaliśmy współpracę z grupą sportowo-kulturalno- społeczną z Kalisza.

24 października podczas zajęć z wychowawcą odbyło się spotkanie z panem Markiem i jego córką. Opowiadali o swoich doświadczeniach bycia ojcem oraz siostrą osoby niepełnosprawnej. Ich doświadczenia to cenna wiedza, którą uczniowie nasi zapewne wykorzystają w życiu codziennym.

7 Listopada grupa osób niepełnosprawnych i wolontariuszy z Kalisza zaprezentowała całej naszej społeczności szkolnej spektakl „Misz Masz”. Było to pełne wzruszeń i refleksji spotkanie. Fotorelacja w Galerii

III
6 lat współpracy ze stowarzyszeniem „Jak w Rodzinie” łączy wolontariuszy i seniorów.

„Szkoła dla seniora” to kolejny projekt, w którym bierzemy udział. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach komputerowych, plastycznych, sportowych, w rajdzie rowerowym i plenerze malarskim