Sukces wokalno-instrumentalny Bartka

Miło nam poinformować, że: wśród laureatów Konkursu „Wielkopolskiej Pieśni I Piosenki Patriotycznej”  dedykowanego 102. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego mamy „swojego człowieka”

W powyższym konkursie zdecydował się wziąć udział uczeń klasy VI b -Bartłomiej Dymarczyk Zadaniem uczestników było przygotowanie i nagranie wybranego utworu patriotycznego. Wokaliści mogli prezentować  piosenkę a cappella, z akompaniamentem instrumentalnym dowolnej osoby lub z gotowym  podkładem muzycznym.

Bartek z obowiązkowej listy proponowanych utworów zdecydował się przygotować utwór „Wojenko, wojenko” równocześnie akompaniując samodzielnie na gitarze. Podczas pracy na interpretacją i nagrania, uczeń korzystał z muzycznych wskazówek, nauczycielki Izabeli Woszczek. W lutym 2021 zapisany materiał video trafił do organizatorów, następnie  Kapituła Konkursowa spośród 150 nadesłanych nagrań wyłoniła zwycięzców. Można rzec, że podwójny  muzyczny trud nie poszedł  na marne! Praca nad interpretacją utworu i autorskim wykonaniem naszego ucznia zostały dostrzeżone przez komisję.

Z ogromną radością informujemy, że w kategorii klas IV-VI laureatem I miejsca został Bartłomiej Dymarczyk

Konkurs zorganizowany został pod patronatem:
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego – Departament Edukacji i Nauki
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu
Biuro Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”

autor: Izabela Woszczek

Film widoczny wybierając kolejno Aktualności - oś czasu w Stefie wydarzeń