PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

"Polacy - Rodakom"

W okresie od maja do czerwca w ramach akcji „Polacy – Rodakom”, trwała w naszej szkole zbiórka artykułów papierniczych, książek i drobnych upominków dla dzieci z polskich szkół na Białorusi.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję - za okazanie Wielkiego serca i bezinteresowną pomoc. Podarunki zostały już spakowane i niebawem ruszą w drogę, by sprawić radość innym dzieciom.

Oś czasu

Tego dnia zatrzymał się świat. 11 września 2001 roku miał miejsce najbardziej śmiercionośny atak terrorystyczny w historii Stanów Zjednoczonych. Terroryści związani z al-Kaidą, posługując się samolotami pasażerskimi, zniszczyli dwa wieżowce World Trade Center w Nowym Jorku oraz część budynku Pentagonu w Arlington. Łącznie w zamachu zginęło prawie trzy tysiące osób, w tym sześcioro Polaków.


Aktualności    118    Czytaj dalej...

Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. To wsparcie dla 4,4 miliona uczniów.


Aktualności    467    Czytaj dalej...

W okresie od maja do czerwca w ramach akcji „Polacy – Rodakom”, trwała w naszej szkole zbiórka artykułów papierniczych, książek i drobnych upominków dla dzieci z polskich szkół na Białorusi.


Aktualności    589    Czytaj dalej...