XLV Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

24 kwietnia br. odbył się w naszej szkole XLV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie powiatowym.

Uczniowie w dwóch grupach wiekowych przystąpili do turnieju, który był podzielonych na trzy części: pisemnej z przepisów, praktycznej z pomocy medycznej i sprawnościowej na torze przeszkód. Do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele 10 gmin wyłonieni podczas eliminacji gminnych.

Podczas turnieju BRD wolontariusze Płomyki Nadziei pomagali podczas organizacji całej imprezy - stanęli na wysokości zadania. Wykazali się wysoką kulturą i pracowitością, a nasi goście byli pod dużym wrażeniem ich zaangażowania.

Szablon strony uniemożliwia przeglądanie zdjęć i materiałów filmowych w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym menu: Strefa wydarzeń – Aktualności – Oś czasu.