Dzień Niepodległości w naszej szkole

Z okazji Święta Niepodległości uczniowie kl. IV-VIII realizowali w listopadzie projekt pt. Polska-nasza Ojczyzna.

Celem podjętych działań było kształtowanie postawy szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych, kształcenie właściwego zachowania podczas uroczystości oraz poszerzenie wiedzy na temat naszej Ojczyzny, a także doskonalenie umiejętności artystycznych. W ramach projektu czwartoklasiści zredagowali i zaprezentowali piękne życzenia dla Polski, piątoklasiści zaśpiewali pieśń patriotyczną, a szóstoklasiści przygotowali plakat pt. Symbole narodowe. Uczniowie klas siódmych przedstawili prezentacje multimedialne o tematyce patriotycznej, a przedstawiciele klas ósmych recytowali wiersze poświęcone ojczyźnie. Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem oraz kreatywnością, wykonując zadania projektowe. Poniżej prezentujemy efekty podjętych działań.

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.