W tym miejscu kontynuowany jest projekt w zakresie rozwoju czytelnictwa „Czytam, myślę, jestem”. W jego realizację zostaną zaangażowani uczniowie klas 1 - 8. Działania będą podejmowane zgodnie z przygotowanym harmonogramem i dokumentowane tutaj, na stronie szkoły w postaci fotorelacji. Dokumentacja działań z poprzednich lat szkolnych znajduje się w archiwalnej wersji serwisu szkoły podstawowej pod tym linkiem - kliknij.

Wyjazdy na przedstawienia teatralne

Kontynuując  realizację naszego projektu czytelniczego , w I okresie roku szkolnego 2018/2019 organizowaliśmy wyjazdy do  CKi S w Kaliszu na przedstawienia teatralne.

Zarówno uczniowie klas młodszych , jak i starszych chętnie oglądali widowiska, zgłębiając wiedzę na temat współczesnego teatru oraz utrwalając omówione na lekcjach lektury.