Wycieczka klas VI do Krasiejowa

9 września 2021r. klasy VI wzięły udział w wycieczce integracyjnej do Krasiejowa. Celem wyjazdu było zwiedzanie parku dinozaurów.

Niezwykłe wrażenie wywarło na uczniach prehistoryczne oceanarium, w którym można było podziwiać podwodne zwierzęta oraz wizyta w   Parku Nauki i Ewolucji Człowieka.   Tunel Czasu   to kolejna atrakcja, dzięki której młodzież mogła poznać początki naszej planety i odkryć jej sekrety. Wyjazd dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń oraz był okazją do zdobycia cennych informacji z obszaru nauk ścisłych.

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń -- Aktualności - oś czasu.