Historyczny sukces

Miło nam poinformować, że w konkursie historycznym „Konstytucja 3 maja oczami naszej wyobraźni” organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły - Gabriela Wlazły z kl. VIII.

Do organizatora wpłynęło blisko 50 prac, spośród których wyłoniono 3 najlepsze. Gabrysia w swoim artykule, napisanym pod kierunkiem p. Agaty Gawełek, wykazała się nie tylko dużą wiedzą historyczną, ale też kreatywnością i inwencją twórczą. Co istotne, praca laureatki pt. „Historia łączy pokolenia” została opublikowana w antologii pokonkursowej „Konstytucja 3 maja oczami naszej wyobraźni” pod redakcją Grażyny Stępniewskiej. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z publikacją , która znajduje się w naszej szkolnej bibliotece. Gabrysiu, jesteśmy z Ciebie dumni! Gratulujemy!!!