Dzień pasji i talentów

Kiedy jesteśmy dziećmi, interesuje nas wszystko – pasja, ciekawość i entuzjazm towarzyszą nam na każdym kroku.

Warto rozbudzać i podtrzymywać w dzieciach tą ciekawość poznawczą i chęć działania. Dlatego też 19 marca w naszej szkole zorganizowany został wyjątkowy dzień - Dzień pasji i talentów. Przełamując strach oraz nieśmiałość, uczniowie klas I-III prezentowali swoje pasje, zainteresowania, uzdolnienia, talenty wokalne, sportowe i taneczne. Z ilości prezentacji widać, jak wielkie wsparcie uczniowie otrzymują ze strony swoich rodziców, którzy cenią i pielęgnują w swoich dzieciach najmniejsze zamiłowania - bo przecież właśnie z tych małych rzeczy - rodzi się coś Wielkiego. Brawa dla Wszystkich.

Chcesz zobaczyć zdjęcia? Przejdź do: Strefa wydarzeń --> Aktualności - oś czasu