Cyrk w szkole

Dnia 29 listopada gościliśmy w naszej szkole cyrk . Dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność - przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowanego pieska, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku. Niektórzy z publiczności mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, biorąc czynny udział w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą był moment, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie.

Załączone zdjęcia w podglądzie wiadomości (na głównej stronie) są niewidoczne. Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - -> Aktualności - oś czasu