PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Rekrutacja 2021/2022

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam do zapisywania dzieci do naszego przedszkola oraz uczniów do klasy I.

Nie będę Państwu przedstawiać zalet obu placówek, bo jestem przekonana, że działa tzw. "marketing szeptany" i poznajecie Państwo opinie innych rodziców. Kolokwialnie mówiąc; każda pliszka swój ogon chwali - dlatego nie piszę o zaletach. Proszę jednak także pamiętać, że co Polak to inna opinia, dlatego chętnie udzielimy zainteresowanym Państwu informacji drogą telefoniczną i mailową. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej.

Obie placówki oprócz działalności edukacyjnej oferują także rozbudowaną sferę opiekuńczą co jest ważne szczególnie dla pracujących rodziców. Fundamentem naszej działalności jest współpraca obu placówek z rodzicami dla rozwoju naszych dzieci.

Jeżeli wybierzecie Państwo nasze placówki dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą edukację, wychowanie i opiekę. Zawsze jednak niezbędne jest Państwa wsparcie w tym zakresie.

Serdecznie zapraszam. Czekamy!

Bożena Czajka 

dyrektor Zespołu Szkól nr 1 w Godzieszach Wielkich

 

Załączniki

  • Wniosek do przedszkola (doc) (pdf)
  • Deklaracja kontynuacji (doc) (pdf)
  • Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (doc) (pdf)
  • Zarządzenie Wójta - zalacznik1.2 (pdf)
  • Zarządzenie Wójta - zalacznik1.3 (pdf)

Zachęcamy do przeglądania artykułów - Aktualności na osi czasu w Strefie wydarzeń.

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    59    Czytaj dalej...

W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu chciałabym serdecznie zaprosić uczniów wraz z nauczycielami do udziału w kolejnej, choć nietypowej, Nocy Naukowców 2020, która odbędzie się w najbliższy piątek 27 listopada w godzinach 16:00-22:00.


Aktualności    332    Czytaj dalej...

Drodzy Uczniowie !

Ze względu na pandemię nie możemy się spotkać w szkole i porozmawiać o wydarzeniach z 11 listopada 1918 roku, dlatego kieruję do Was kilka słów, aby przypomnieć Wam o tym dniu niezwykle ważnym dla każdego Polaka.


Aktualności    383    Czytaj dalej...

Szkoła nasza w tym roku szkolnym wzięła udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła pamięta”. Każdego roku staramy się  upamiętniać ważne rocznice i wydarzenia historyczne naszej ojczyzny i naszego regionu. Podejmując takie działania, pragniemy zwrócić uwagę na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach.


Aktualności    395    Czytaj dalej...

 Trudny czas pandemii uniemożliwił uczniom uczczenie tego ważnego, państwowego święta w gronie społeczności szkolnej. Wychowawcy klas dołożyli jednak wszelkich starań, by rozbudzać i pielęgnować od najmłodszych lat miłość i szacunek do ojczyzny.


Aktualności    322    Czytaj dalej...

„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” - II edycja EKOlogiczna - Międzynarodowy projekt czytelniczy wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Projekt będą realizować uczniowie w ramach zajęć świetlicowych, pod opieką wychowawcy Magdaleny Kobyłki. Zdjęcia z realizacji kolejnych zadań będą prezentowane w zakładce STREFA PROJEKTÓW – Czytam, myślę, jestem.


Aktualności    416    Czytaj dalej...

Co prawda wakacje już za nam …  niemniej warto wspomnieć, że w wolnym, letnim czasie na polu artystycznym   nasi uczniowie nie próżnowali . W dziedzinie plastyki mamy niemałe sukcesy , o których warto wspomnieć!


Aktualności    353    Czytaj dalej...