PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Znamy wyniki wyborów 2019

W dniu 4 października 2019 odbył się szkolny apel. Społeczność uczniowska poznała wyniki wyborów do Rady SU i opiekuna SU.

Oto one:

Przewodnicząca szkoły: Kinga Juszczak

Dwoje zastępców przewodniczącej: Filip Więcław i Malwina Drobnik

Rzecznik Praw Ucznia: Nikola Kostera

Sekcja porządkowo-rozrywkowa: Balcerzyk Przemysław, Jan Dymarczyk, Bilski Marcin

Sekcja dydaktyczno-kulturalna: Zuzanna Przybył, Emilia Nogaj, Julia Skowrońska

Opiekun SU: Agnieszka Sitko

Zostały także ogłoszone wyniki wyborów na „Dżentelmena szkoły”  2019-20. A oto zwycięzcy: Patryk Salamon klasa 5a, Marcel Juszczak klasa 5b

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!!!

Oś czasu

Już po raz kolejny nasz szkoła aktywnie włączyła się w organizację Tygodnia Konstytucyjnego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów  na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    34    Czytaj dalej...

W dniu 31 października odbył się naszej szkole apel wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę zbliżającego się Święta Zmarłych. Prowadzące przypomniały znaczenie tego święta,  jego rodowód, historię. Wymienione zostały właściwe dla tego czasu  postawy. Jednocześnie zaapelowały o wzmożoną ostrożność i bezpieczeństwo.


Aktualności    30    Czytaj dalej...

Uczniowie klas I-III odwiedzili cmentarz parafialny w Godzieszach Wielkich i zapalili znicze na licznych grobach. Była to okazja by opowiedzieć o czasach przeszłych, wspomnieć ludzi, którzy zasłużyli się dla naszej miejscowości i szkoły.


Aktualności    98    Czytaj dalej...

W dniu 25 października odbył się programowy wyjazd uczniów klas 5-tych do Bramy Poznania. Brama Poznania opowiada o początkach państwa polskiego i wyspie katedralnej. Nie znajdzie tu muzealnych eksponatów. Przedstawia naszą historię w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimediów i światła.


Aktualności    17    Czytaj dalej...