PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Mamy wakacje

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.

Był to czas podsumowania minionego roku. Wręczono nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla uczniów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie społeczności szkolnej. Niestety był to również czas pożegnań z nauczycielami odchodzącymi z naszej szkoły: Ewą Załęcką (nauczycielka j. angielskiego), ks. Stanisławem Trzeciakiem (katecheta) oraz z Pawłem Garncarzem (pracownik obsługi) odchodzącym na zasłużoną emeryturę.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego to szczególne zakończenie ponieważ, odchodzi z naszej szkoły ostatni rocznik młodzieży nieistniejącego już gimnazjum oraz pierwszy rocznik ósmej klasy. Życzymy absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Na koniec absolwenci przedstawili w humorystycznej scence dzień z życia szkoły w krzywym zwierciadle

Wszystkim życzymy udanych i przede wszystkim BEZPIECZNYCH wakacji.

Fotorelacja w Galerii w Strefie mediów

Oś czasu

Na konferencji prasowej w dniu 9 kwietnia 2020 r. godz. 13:35 Premier RP ogłosił decyzję o przedłużeniu zamknięcia szkół. Zapowiedział również, że egzaminy odbędą się nie wcześniej niż w czerwcu. W czasie świąt zostańmy w domu.


Aktualności    219    Czytaj dalej...

Od 12 marca do 10 kwietnia 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa

do 10 kwietnia 2020 r. kształcenie na odległość

Należy śledzić na bieżąco informacje w dzienniku elektronicznym. Przypominamy, że każdy uczeń od klasy V i wszyscy nauczyciele mają bezpłatny dostęp do pakietu Office365. Szczegóły na głównej stronie.


Aktualności    407    Czytaj dalej...

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    2185    Czytaj dalej...

Dnia 21 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
Święto to ma za zadanie przypomnieć wszystkim narodom, jak ważny jest szacunek do języka ojczystego i dbałość o jego przetrwanie. Język ojczysty jest nie tylko sposobem wyrażania osobistych myśli - to skarbnica naszej kultury i doświadczeń.


Aktualności    447    Czytaj dalej...

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.


Aktualności    418    Czytaj dalej...