PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Mamy wakacje

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.

Był to czas podsumowania minionego roku. Wręczono nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla uczniów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie społeczności szkolnej. Niestety był to również czas pożegnań z nauczycielami odchodzącymi z naszej szkoły: Ewą Załęcką (nauczycielka j. angielskiego), ks. Stanisławem Trzeciakiem (katecheta) oraz z Pawłem Garncarzem (pracownik obsługi) odchodzącym na zasłużoną emeryturę.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego to szczególne zakończenie ponieważ, odchodzi z naszej szkoły ostatni rocznik młodzieży nieistniejącego już gimnazjum oraz pierwszy rocznik ósmej klasy. Życzymy absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Na koniec absolwenci przedstawili w humorystycznej scence dzień z życia szkoły w krzywym zwierciadle

Wszystkim życzymy udanych i przede wszystkim BEZPIECZNYCH wakacji.

Fotorelacja w Galerii w Strefie mediów

Oś czasu

Już po raz kolejny nasz szkoła aktywnie włączyła się w organizację Tygodnia Konstytucyjnego. Celem projektu jest zwrócenie uwagi uczniów  na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji i działalności Trybunału Konstytucyjnego.


Aktualności    5    Czytaj dalej...

W dniu 31 października odbył się naszej szkole apel wprowadzający społeczność szkolną w atmosferę zbliżającego się Święta Zmarłych. Prowadzące przypomniały znaczenie tego święta,  jego rodowód, historię. Wymienione zostały właściwe dla tego czasu  postawy. Jednocześnie zaapelowały o wzmożoną ostrożność i bezpieczeństwo.


Aktualności    1    Czytaj dalej...

Uczniowie klas I-III odwiedzili cmentarz parafialny w Godzieszach Wielkich i zapalili znicze na licznych grobach. Była to okazja by opowiedzieć o czasach przeszłych, wspomnieć ludzi, którzy zasłużyli się dla naszej miejscowości i szkoły.


Aktualności    68    Czytaj dalej...

W dniu 25 października odbył się programowy wyjazd uczniów klas 5-tych do Bramy Poznania. Brama Poznania opowiada o początkach państwa polskiego i wyspie katedralnej. Nie znajdzie tu muzealnych eksponatów. Przedstawia naszą historię w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem multimediów i światła.


Aktualności    1    Czytaj dalej...

20 października 2019 roku w parafii p. w. św. Bartłomieja w Godzieszach Wielkich, uczniowie klas ósmych naszej szkoły zaprezentowali program artystyczny z okazji XIX Dnia Papieskiego.


Aktualności    110    Czytaj dalej...