PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Mamy wakacje

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.

Był to czas podsumowania minionego roku. Wręczono nagrody, wyróżnienia i podziękowania dla uczniów, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w życie społeczności szkolnej. Niestety był to również czas pożegnań z nauczycielami odchodzącymi z naszej szkoły: Ewą Załęcką (nauczycielka j. angielskiego), ks. Stanisławem Trzeciakiem (katecheta) oraz z Pawłem Garncarzem (pracownik obsługi) odchodzącym na zasłużoną emeryturę.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego to szczególne zakończenie ponieważ, odchodzi z naszej szkoły ostatni rocznik młodzieży nieistniejącego już gimnazjum oraz pierwszy rocznik ósmej klasy. Życzymy absolwentom, aby dostali się do wymarzonych szkół.

Na koniec absolwenci przedstawili w humorystycznej scence dzień z życia szkoły w krzywym zwierciadle

Wszystkim życzymy udanych i przede wszystkim BEZPIECZNYCH wakacji.

Fotorelacja w Galerii w Strefie mediów

Oś czasu

Zgodnie z rozporządzeniem nowego Ministra Edukacji Narodowej zakończenie roku szkolnego odbyło się 19 czerwca 2019 r. W sali gimnastycznej spotkaliśmy się w dwóch turach:młodsi uczniowie (kl. I-III) o godz. 8:45 i starsi (pozostali) o 9:45.


Aktualności    169    Czytaj dalej...

jaWnecie415 czerwca 2019 r. został podsumowany projekt Rodzic w Internecie. Równolegle z nim odbywały się zajęcia Rolnik w Internecie i Kultura w sieci w ramach ogólnopolskiego projektu Ja w Internecie organizowanego przy współudziale z Fundacją Legalna Kultura. Wszystkie zajęcia odbywały się w szkolnej pracowni komputerowej na sprzęcie zakupionym w ramach projektu. 


Aktualności    199    Czytaj dalej...