Znamy już kandydatów do SU

Lista kandydatów do Samorządu Uczniowskiego:

• Zofia Biernat

• Patrycja Szymańska

Treść wystąpień kandydatów do SU

Maja Gilicka

Mam na imię Maja nazywam się Gilicka i chodzę do klasy 7B. W tym roku kandyduje na przewodniczącą szkoły ponieważ jest to moje małe marzenie odkąd pierwszy raz zostałam przewodniczącą klasy, uważam że dobrze sprawdzę się w tej roli.  Chciałabym wam również przedstawić moje pomysły:
- kino letnie w maju lub czerwcu
- dni tematyczne np. dzień w piżamie
- więcej rozgrywek sportowych między klasami
- imprezy tematyczne
- w dzień ziemi każda klasa sadzi swoje drzewko w wybranym przez szkołe miejscu
- każda klasa będzie mogła przygotować własną playliste na cały tydzień
- turniej gier komputerowych
- muzyczny piątek (na jednej długiej przerwie w piątek kto chce może przyjść na salę gdzie będziemy tańczyć np. Belgijkę)
Jestem również otwarta na wasze pomysły więc jeśli coś przyjdzie wam do głowy możecie mi śmiało mówić a ja postaram się pomyśleć na ten temat Byłabym niezmiernie wdzięczna gdybyście na mnie zagłosowali. Z góry bardzo dziękuję.

Malwina Balcerzyk

Nazywam się Malwina Balcerzyk chodzę do klasy 7a i w tym roku startuje w wyborach do samorządu uczniowskiego myślę że sprowadzę się w tej roli jak najlepiej  moim celem jest zmienić szkole na lepszą i żebyście do niej chętniej przychodzili mam dużo różnych pomysłów takich jak wyjazd do energilandi i na łyżwy , różne konkursy i dni tematyczne , odnowienie siłowni  , noc w szkole , różnego rodzaju dyskoteki ale jeśli wy tez macie jakieś pomysły to możecie mi powiedzieć a na pewno wezmę je pod uwagę i postaram się zrealizować.

Pietrzykowska Iga

Mam na imię Iga Pietrzykowska. Chodzę do klasy 6 chciałabym zostać przewodnicząca szkoły ponieważ czuła bym się dobrze w tej roli. Mam dużo swoich propozycji min. Seansy filmowe w klasach lub na świetlicy , dzień bez pytania i prac domowych ,
automaty z kanapkami ,gotowanie , np. Pierniki w święta , częstsze atrakcje fizyczne i wiele wiele innych . Jestem otwarta na wasze propozycje. Zachęcam was do głosowania i dziękuje za każdy głos .

Beata Nogaj

Nazywam się Beata Nogaj, jestem uczennicą klasy 5B. W tym roku szkolnym kandyduję do samorządu uczniowskiego. Mam dużo ciekawych pomysłów, które chciałabym wam przedstawić, na przykład:
- zorganizować konkurs gier,
- przywrócić aktywne przerwy,
- zorganizować wycieczkę do Aquaparku,
- poniedziałek dniem bez niezapowiedzianych kartkówek i pytania na ocenę.
Jestem też otwarta na wasze pomysły, więc jeśli macie jakiekolwiek propozycje, postaram się je wszystkie przemyśleć.
Z góry dziękuję.