Uwaga uczennice i uczniowie, harcerki i harcerze!

Pod adresem harcerstwo.zs1godziesze.pl w zakładce głównego menu "O szkole > Harcerstwo" został opublikowany i zaczyna funkcjonowanie serwis poświęcony drużynom harcerskim i harcerstwu w naszej szkole.

Zapraszamy do częstego odwiedzania łamów serwisu i śledzenia zachodzących w nim zmian.

Logując się za pomocą loginu i hasła ze szkoły,
używamy Librus Synergia (część filetowa).
Można dodatkowo utworzyć konto Librus
(niebieskie okno),
które umożliwia przeglądanie ocen w jednym miejscu
wszystkich swoich dzieci (również tych, które uczęszczają
do innych szkół z e-dziennikim Librus)

prosimy o zgłoszenie problemu do nauczyciela informatyki naszej szkoły.

Przygotowywany jest dla wszystkich uczniów
i nauczycieli
bezpłatny pakiet Office365.
Nazwa użytkownika:
nazwisko.imie(at)zs1godziesze.onmicrosoft.com
jest ona również adresem poczty e-mail

Podsumowanie Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017

Najnowsze wieści z Jarmarku

W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem(…), ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich” Jan Paweł II

Dzięki Państwa ofiarności z tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zebraliśmy kwotę 3. 546,18 zł. W ubiegłym roku była to kwota 2. 784 zł. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Przystanek Godziesze” działa od października 2016 r. i dysponuje kwotą 6.330, 18 zł. Pieniądze w całości będą wydatkowane na rzecz dzieci przedszkolnych i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich. O każdym wydatku będziecie Państwo na bieżąco informowani. Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych do pracy na zasadzie wolontariatu do zapisywania się do Stowarzyszenia. Deklaracje można pobrać i złożyć w sekretariacie szkoły.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Dzieciom z Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich, organizacjom : Ochotniczej Straży Pożarnej, Orkiestrze Dętej OSP, Stowarzyszeniu Emerytów, Gminie Godziesze Wielkie, Stowarzyszeniu LGD ” Kraina Nocy i Dni”, Parafii Godziesze Wielkie oraz firmom i osobom prywatnym: Pani Stanisławie Kasik z synem, Ewie Kostera z rodziną, Ewie Pawlik- Wiśniewskiej, Elżbiecie i Ireneuszowi Kozak, Pani Małgorzacie Mielcarek, doktorowi Arturowi Zagwojskiemu, ratownikowi medycznemu Maciejowi Brzezińskiemu, paniom położnym Agacie Wawrzyniak i Annie Balcerzyk, Firmie Marka Szajowskiego, Pani Kasi Kubiak z mężem, Panu Danielowi Biernatowi, Firmie Cryspy Food z Kalisza i Firmie Karwit. O oprawę muzyczną zadbał absolwent naszej szkoły: Rafał Chodyła. Piękne zdjęcia z Jarmarku to zasługa pana Mariusza Kobyłki.

W imieniu Rady Rodziców i Stowarzyszenia „ Przystanek Godziesze”

Prezes Monika Szajowska

Zimowa przerwa świąteczna za:

Zimowa przerwa świąteczna w roku szkolnym 2018-2019 (22.12.2018 - 31.12.2018)