PL 627611949 (sekretariat); 627611083

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Podsumowanie Jarmarku Bożonarodzeniowego 2017

Najnowsze wieści z Jarmarku

W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem(…), ażeby umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich” Jan Paweł II

Dzięki Państwa ofiarności z tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego zebraliśmy kwotę 3. 546,18 zł. W ubiegłym roku była to kwota 2. 784 zł. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Przystanek Godziesze” działa od października 2016 r. i dysponuje kwotą 6.330, 18 zł. Pieniądze w całości będą wydatkowane na rzecz dzieci przedszkolnych i uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich. O każdym wydatku będziecie Państwo na bieżąco informowani. Serdecznie zapraszamy Wszystkich chętnych do pracy na zasadzie wolontariatu do zapisywania się do Stowarzyszenia. Deklaracje można pobrać i złożyć w sekretariacie szkoły.

Bardzo dziękujemy Wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom i Dzieciom z Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich, organizacjom : Ochotniczej Straży Pożarnej, Orkiestrze Dętej OSP, Stowarzyszeniu Emerytów, Gminie Godziesze Wielkie, Stowarzyszeniu LGD ” Kraina Nocy i Dni”, Parafii Godziesze Wielkie oraz firmom i osobom prywatnym: Pani Stanisławie Kasik z synem, Ewie Kostera z rodziną, Ewie Pawlik- Wiśniewskiej, Elżbiecie i Ireneuszowi Kozak, Pani Małgorzacie Mielcarek, doktorowi Arturowi Zagwojskiemu, ratownikowi medycznemu Maciejowi Brzezińskiemu, paniom położnym Agacie Wawrzyniak i Annie Balcerzyk, Firmie Marka Szajowskiego, Pani Kasi Kubiak z mężem, Panu Danielowi Biernatowi, Firmie Cryspy Food z Kalisza i Firmie Karwit. O oprawę muzyczną zadbał absolwent naszej szkoły: Rafał Chodyła. Piękne zdjęcia z Jarmarku to zasługa pana Mariusza Kobyłki.

W imieniu Rady Rodziców i Stowarzyszenia „ Przystanek Godziesze”

Prezes Monika Szajowska