PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Spotkanie z Panią Dyrektor

W dniu 17 października  2018 roku odbyło się pierwsze spotkanie nowo wybranej Rady SU z Panią Dyrektor Bożeną Czajką. Uczniowie oficjalnie zaprezentowali swój plan pracy, ze szczególnym uwzględnieniem najbliższych przedsięwzięć.

Przewodnicząca – Gabriela Kubat zgłosiła propozycje uczniowskie dotyczące: Dnia Kolorów (wkrótce zaprezentujemy regulamin akcji), aktywnej przerwy (już wkrótce z nią startujemy), a także szkolnej dyskoteki andrzejkowej (dokładny jej termin zostanie podany w najbliższym czasie). Pani Dyrektor ze swej strony zadeklarowała gotowość do rozwijania uczniowskiej samorządności, zaapelowała o wsparcie uczniowskie w zakresie dbania o bezpieczeństwo w szkole, a także o propagowanie tolerancji i empatii. Wspólnie ustalono, że spotkania w takim gronie powinny się odbywać częściej niż dotychczas, przyjęto harmonogram raz na dwa tygodnie. Na koniec uczniowie przedstawili rozpoczętą u nas w szkole akcję UNICEF-u, którą władze szkoły całkowicie poprały.