Rekrutacja 2021/2022

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszam do zapisywania dzieci do naszego przedszkola oraz uczniów do klasy I.

Nie będę Państwu przedstawiać zalet obu placówek, bo jestem przekonana, że działa tzw. "marketing szeptany" i poznajecie Państwo opinie innych rodziców. Kolokwialnie mówiąc; każda pliszka swój ogon chwali - dlatego nie piszę o zaletach. Proszę jednak także pamiętać, że co Polak to inna opinia, dlatego chętnie udzielimy zainteresowanym Państwu informacji drogą telefoniczną i mailową. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej.

Obie placówki oprócz działalności edukacyjnej oferują także rozbudowaną sferę opiekuńczą co jest ważne szczególnie dla pracujących rodziców. Fundamentem naszej działalności jest współpraca obu placówek z rodzicami dla rozwoju naszych dzieci.

Jeżeli wybierzecie Państwo nasze placówki dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą edukację, wychowanie i opiekę. Zawsze jednak niezbędne jest Państwa wsparcie w tym zakresie.

Serdecznie zapraszam. Czekamy!

Bożena Czajka

dyrektor Zespołu Szkól nr 1 w Godzieszach Wielkich

• Wniosek do przedszkola (doc) (pdf)
  • Deklaracja kontynuacji (doc) (pdf)
  • Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej (doc) (pdf)
  • Zarządzenie Wójta - zalacznik1.2 (pdf)
  • Zarządzenie Wójta - zalacznik1.3 (pdf)

Zachęcamy do przeglądania artykułów - Aktualności na osi czasu w Strefie wydarzeń.