Całość prezentowanej strony internetowej wraz z domeną internetową stanowi własność Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 90, poz. 631). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób (elektroniczny, mechaniczny lub inny) bez pisemnej zgody organów Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich.

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie w domenie zs1godziesze.pl oraz pozostałych stronach publikowanych w subdomenach zs1godziesze.pl jak teksty, zdjęcia itp. podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autorów zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.