Halloween w naszej szkole (rok szkolny 2017-2018)

26 października w naszej szkole obchodziliśmy Halloween. Celem działań nauczycieli  było przybliżenie uczniom klas I-III  tradycji oraz kultury angielskiej i amerykańskiej, a także wspieranie i rozwijanie  zainteresowań językowych.

Tego dnia na uczniów czekało mnóstwo zabaw i konkursów. Uczniowie rywalizowali w różnych konkurencjach (tworzenie pajęczyny, wyścig z okiem na łyżce, robienie mumii z papieru toaletowego, łowienie pająków, toczenie dyni miotłą,  gra w dyniowe kręgle, szacowanie wagi dyni)  oraz zabawach ruchowych („Krasnoludek” , „Taniec z miotłą”),   zdobywając  punkty dla swoich klas. Najwięcej punktów zdobyła klasa Ib zdobywając  nagrodę główna w postaci „nieziemskiej” przejażdżki na duchu. W trakcie przerwy obiadowej uczniowie mieli również okazję skorzystać z fotobudki specjalnie stworzonej na tę okazję. Chętni uczniowie przynieśli  tego dnia do szkoły dyniowe lampiony wycięte według własnego pomysłu tzw.  ‘Jack-o'-lantern’  oraz plakaty i ozdoby związane z tematyką halloween. Wszystkie prace wyglądały wspaniale i zachwycały pomysłowością. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Relacja fotograficzna w Galerii - kliknij