PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Szkolny konkurs czytelniczy "Nasze podróże po literaturze"

W drugim półroczu roku szkolnego 2017/2018 uczniowie klas 1-3 uczestniczą w szkolnym konkursie czytelniczym „Wieża czytelnicza”.

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów szkoły podstawowej. Efekty czytelnicze będą oceniane w trzech kategoriach (Klasy I, II i III). Uczniowie za przeczytanie określonej ilości stron (proporcjonalnie do wieku uczniów) otrzymują książeczkę, którą przyczepiają na tablicy. Każdy uczeń pracuje na ogólny wynik klasy. Zwycięzcą zostaje klasa, która w swojej kategorii, do końca kwietnia zdobędzie największą ilość książeczek.
Zachęcamy rodziców do wspierania uczniów w ich działaniach.
Warto, bo w tym wyścigu nie ma przegranych!