PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Turniej mikołajkowy

Po raz czwarty już w naszej szkole odbył się ,,Turniej Mikołajkowy". W rozgrywkach piłki siatkowej brały udział klasy VII Szkoły Podstawowej i II - III gimnazjum.

Kilka dni wcześniej przeprowadzono losowanie, wyłoniono klasowe zespoły, opracowano regulamin rozgrywek sportowych,  przypomniano zasady fair play. Po niezwykle zaciętej walce zwycięzcami turnieju zostali:

  1. miejsce - klasa IIIa gimnazjum,
  2. miejsce - klasa IIa gimnazjum,
  3. miejsce - IIIb gimnazjum.

Nasi debiutanci klasa VII b na czwartym miejscu. 

Czwarty już raz podczas turnieju wolontariat szkolny ,,Płomyki Nadziei" zorganizował paczki dla podopiecznych Domu Dziecka w Kaliszu. Drobne prezenty zebrane przez wszystkich uczniów szkoły zostaną przekazane kolegom i koleżankom z Domu Dziecka.

Dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie turnieju; dyrekcjom szkoły i wychowawcom klas. Za przeprowadzenie turnieju: Agnieszce Noculak, Robertowi Kurzajczykowi. Opiekunom wolontariatu: Agnieszce Lewandowskiej i Barbarze Górskiej-Giczewskaiej. Za oprawę muzyczną i foto-relację Krzysztofowi Królowi.

Fotorelacja w Strefie mediów