Projekt edukacyjny dla uczniów klas I – III „Droga bezpieczna dla wszystkich”

Jak co roku w naszej szkole uczniowie klas młodszych uczestniczyli w projekcie edukacyjnym z zakresu bezpieczeństwa w ruchu ulicznym „Droga bezpieczna dla wszystkich”.

W ramach tych działań doskonalili umiejętność bezpiecznego poruszania się po drogach, poznawali znaki drogowe, ćwiczyli udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie klas I wykonali prace plastyczne na temat „Praca Policjanta” oraz przeprowadzili wywiad z panią Katarzyną Kwiatkowską funkcjonariuszem Wydziału Policji w Kaliszu. Uczniowie klas II i III zmagali się w Turnieju Wiedzy o Ruchu Drogowym. Podsumowanie wszystkich działań odbyło się 10 stycznia 2019 r. w czasie spotkania z przedstawicielem Posterunku Policji w Godzieszach Wielkich.