Dzień patrona w klasach starszych

30 maja 2018 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona. Uczniowie realizowali szereg interesujących  działań. Dzień rozpoczęli od przygotowania zdrowego śniadania i rozwiązania  zadań przygotowanych przez nauczycieli.

Następnie uczestniczyli w rozgrywkach  sportowych, podczas których świetnie się bawili, a przede wszystkim rywalizowali zgodnie z zasadami fair play. Punktem kulminacyjnym obchodów było prezentowanie sylwetek znanych Polaków. Zadanie to wzbudziło niesamowite emocje. Uczniowie zaskakiwali swoją pomysłowością i kreatywnością. W kategorii klas VI-VII największe uznanie, zarówno nauczycieli jak i Samorządu Uczniowskiego, zyskał występ uczniów kl. VIb. W kategorii klas młodszych jury wyróżniło  prezentację kl. IVc.

Fotorelacja w Strefie mediów

Dzień patrona w klasach młodszych opisany w artykule Obchody Dnia Patrona