PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Konkurs plastyczno-językowy "Picture dictionary" dla uczniów klas I-III

W miesiącu grudniu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno - językowy "Picture dictionary" dla uczniów klas I-III zorganizowany przez p. Joannę Cuper. Konkurs polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim.


Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Do konkursu zgłoszono 58 prac, które można było podziwiać na gazetkach szkolnych, na głównym korytarzu. Wiele osób zachwycało się pomysłowością autorów. Była to też okazja, by poznać lub przypomnieć sobie angielskie słówka. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się na medal. Prace były bardzo twórcze, zabawne, a nawet pachnące i apetyczne.
Jury, w skład którego weszły panie: Aneta Pilarczyk, Eliza Wójcik, Ewa Kornacka, miało bardzo trudne zadanie, by spośród wielu wspaniałych i oryginalnych prac wybrać te najładniejsze i najstaranniej wykonane. Po burzliwych dyskusjach laureatami zostali: Maja Gilicka z kl. Ib, Alan Spławski z kl. Ia, Kacper Przepiórka z kl. IIa oraz Gabriela Zimny z kl. IIIa.
Wyróżnione zostały prace następujących uczniów: Kornela Janasia i Nikodema Adamka z kl. Ib, Filipa Szulety z IIa oraz Patrycji Pietruchy i Marcela Juszczaka z IIIb.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie bardzo dziękujemy za zaangażowanie. Gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do uczestnictwa w tego typu konkursach językowych w przyszłości. Za rok druga edycja!