PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Czas rekolekcji, to czas wytężonej pracy.

W okresie 7-9 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych. Był to czas wolny od zajęć szkolnych. Dzięki temu nauczyciele mogli wziąć udział w szkoleniach.

 Dotyczyły wdrożenia pakietu edukacyjnego Office365 oraz podniesienia kwalifikacji.

fot. K. Król

Oś czasu

W I okresie roku szkolnego 2017/18 uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Godzieszach Wielkich włączył się do szlachetnej akcji niesienia pomocy, w ramach współpracy z UNICEF-em. To już tradycja nasze szkoły.


Aktualności    80    Czytaj dalej...

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję  wykonując walentynkowe serca dla dziewczynki oczekującej na przeszczep serca. Jesteśmy z Tobą myślami, życzymy powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.


Aktualności    166    Czytaj dalej...

Po ciężkiej pracy w I semestrze uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w czwartek – 8 lutego. Sala gimnastyczna  udekorowana czerwonymi łańcuchami, balonami i serduszkami, przypominała o zbliżającym  się święcie miłości, przyjaźni i radości.


Aktualności    167    Czytaj dalej...

Ferie to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą na świeżym powietrzu. W tym, żeby właśnie tak było pomagamy my - Państwowa Inspekcja Sanitarna. 


Aktualności    148    Czytaj dalej...