PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Oś czasu

 

W dniu 26 marca 2018r. gościliśmy w naszej szkole zespół teatralny WILD WEST THEATRE  z Krakowa w spektaklu The night in. Teatr ten jest nowo powstałym projektem w dziedzinie nauki języka angielskiego, założony i rozwijany przez zawodowych aktorów Mike’a Marcinkowskiego z USA i Piotra Malasińskiego z Krakowa.


Aktualności    113    Czytaj dalej...

Pierwszy Dzień Wiosny w Klasach I-III
W ramach projektu z okazji Dnia Wiosny uczniowie klas I-III brali udział w wielu działaniach, których celem było poszerzenie wiedzy na temat zwyczajów związanych z powitaniem wiosny oraz nabycie umiejętności na różnych płaszczyznach aktywności.


Aktualności    38    Czytaj dalej...

 

Mikołaj Pogrzebienny uczeń klasy VIa został laureatem XXXVII Wojewódzkiego Turnieju Białych Piór im. Ewy Gajowieckiej, w którym uczestniczyło 431 uczniów ze szkół województwa wielkopolskiego . Jurorzy nagrodzili i wyróżnili 24 uczniów, a wśród nich znalazł się uczeń naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów , a poniżej umieszczamy wyróżniony wiersz , który napisał Mikołaj.


Aktualności    109    Czytaj dalej...

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej
W tym dniu pielęgniarka szkolna odwiedziła uczniów klas I-III. Pogadanki, filmy i pokazy przyrządów służących do higieny jamy ustnej, miały na celu promowanie zdrowia jamy ustnej i kształtowanie nawyków prozdrowotnych.


Aktualności    28    Czytaj dalej...