PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Wielkie

Każdy może przekazać 1% podatku dla szkoły

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. W dniach spotkań z rodzicami w naszej szkole (5. marca i 26. kwietnia) będzie można uzyskać bezpłatną pomoc księgowej w rozliczeniu i wypełnieniu formularzy podatkowych. Zapraszamy.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 

 Wypełniając rozliczenie podatkowe (formularz PIT) musimy wpisać nr KRS i cel szczegółowy czyli dane naszej szkoły. Jeżeli podamy tylko numer KRS to pieniądze trafią do fundacji, a nie na konto szkoły.

Możemy zachęcić naszych znajomych, rodzinę i ... Poniżej wzór jak poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe.

KRS PIT

Oś czasu

Uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję  wykonując walentynkowe serca dla dziewczynki oczekującej na przeszczep serca. Jesteśmy z Tobą myślami, życzymy powrotu do zdrowia i samych radosnych chwil.


Aktualności    37    Czytaj dalej...

Ferie to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską i zabawą na świeżym powietrzu. W tym, żeby właśnie tak było pomagamy my - Państwowa Inspekcja Sanitarna. 


Aktualności    48    Czytaj dalej...

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu. W dniach spotkań z rodzicami w naszej szkole (5. marca i 26. kwietnia) będzie można uzyskać bezpłatną pomoc księgowej w rozliczeniu i wypełnieniu formularzy podatkowych. Zapraszamy.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    94    Czytaj dalej...

 

Dnia 16 stycznia w naszej szkole gościł cyrk. Występy obejrzały dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej.
Dzieci bawiły się świetnie, oglądając pokazy żonglerki, magiczne sztuczki, popisy akrobatyczne na monocyklu, tresurę węża.


Aktualności    55    Czytaj dalej...

Już 26. raz 14 stycznia 2018 roku ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Grała, by pomóc tym razem najmłodszym dzieciom. Od wielu lat włączamy się do tej akcji. Nie mogło nas również zabraknąć i w tym roku.


Aktualności    80    Czytaj dalej...

Szanowni i Kochani,

już za kilka dni rozpoczynają się ferie zimowe, na które z pewnością czekaliście z niecierpliwością. Wierzę, że ten wspaniały, beztroski czas dostarczy Wam pozytywnych wrażeń i niezapomnianych przygód, a do szkoły wrócicie wypoczęci, pełni energii oraz zapału do pracy. 


Aktualności    70    Czytaj dalej...