PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Zostań Mistrzem Pięknego Czytania

W dniu 13 maja odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy pn. Zostań Mistrzem Pięknego Czytania.

Tematyką tegorocznego konkursu były legendy polskie. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas I - III, którzy po wygranych eliminacjach klasowych reprezentowali swoją klasę. Celem konkursu była przede wszystkim promocja czytelnictwa, kształtowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz wyrabianie nawyku czytania, jako formy spędzania wolnego czasu. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W kategorii klas pierwszych miejsca zajęli:

Eryk Przybył- I miejsce

Pola Stępień- II miejsce

Nadia Pejaś- III miejsce

W kategorii klas drugich:

Gabrysia Juszczak- I miejsce

Krzysztof Doruch- II miejsce

Anna Aleksandrowicz- III miejsce

W kategorii klas trzecich:

Julia Haza- I miejsce

Amelia Salamon- II miejsce

Patrycja Małoń- III miejsce

 

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.

Oś czasu

17 czerwca 2022 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patronki - Marii Konopnickiej. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przystąpili do realizacji projektu, którego głównym celem było  poszerzanie wiedzy o pisarce i jej twórczości oraz wzbogacenie wiedzy o Kaliszu i miejscach związanych z autorką.


Aktualności    418    Czytaj dalej...

Przez około pół roku Zosia Strzelec z klasy 7b rozwiązywała co tydzień zadanie matematyczne w ramach konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.


Aktualności    324    Czytaj dalej...