PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Szkolny Konkurs Plastyczny Świat w utworach Marii Konopnickiej

W dniu 17.06.2022 r., w Dzień Patrona odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego Świat w utworach Marii Konopnickiej.

Celem konkursu była plastyczna interpretacja dowolnego utworu pisarki. Spośród 29 prac plastycznych nagrodzono 10 uczniów

kat. kl. III: I miejsce - Maja Szwajkowska, II miejsce - Maria Erber, III miejsce Patrycja Małoń;

kat. kl. II: I miejsce - Aleksandra Gilicka, II miejsce - Anna Wichłacz, III miejsce - Maja Knop; kat.

  1. kl. I: I miejsce - Alicja Biernat, II miejsce - Marcel Marczak, III miejsce - Wiktoria Szkolna, wyróżnienie - Filip Techovitis.

Gratulacje dla laureatów!

Szablon strony uniemożliwia przegląd zdjęć w podglądzie wiadomości (na głównej stronie). Wybierz kolejno w górnym Menu: Strefa wydarzeń - Aktualności - oś czasu.

Oś czasu

17 czerwca 2022 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patronki - Marii Konopnickiej. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przystąpili do realizacji projektu, którego głównym celem było  poszerzanie wiedzy o pisarce i jej twórczości oraz wzbogacenie wiedzy o Kaliszu i miejscach związanych z autorką.


Aktualności    418    Czytaj dalej...

Przez około pół roku Zosia Strzelec z klasy 7b rozwiązywała co tydzień zadanie matematyczne w ramach konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.


Aktualności    324    Czytaj dalej...