PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Czwartoklasiści w kinie

W ostatnim tygodniu nauki czwartoklasiści pojechali do Kina Cinema 3D na film wybrany przez ... rodziców i wychowawców pt.  „Za  duży  na bajki”.

Dzieło filmowe o intrygującym tytule doskonale wpisało się swoją tematyką w realizowany w naszej szkole program wychowawczo-profilaktyczny. Uczniowie wzruszeni , ale uśmiechnięci  wychodzili z sali kinowej. Uświadomili sobie, jak ważne w życiu są takie wartości jak np. zdrowie, rodzina czy prawdziwa przyjaźń.

20220622 110401

Oś czasu

17 czerwca 2022 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patronki - Marii Konopnickiej. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przystąpili do realizacji projektu, którego głównym celem było  poszerzanie wiedzy o pisarce i jej twórczości oraz wzbogacenie wiedzy o Kaliszu i miejscach związanych z autorką.


Aktualności    418    Czytaj dalej...

Przez około pół roku Zosia Strzelec z klasy 7b rozwiązywała co tydzień zadanie matematyczne w ramach konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.


Aktualności    324    Czytaj dalej...