PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Gminna Spartakiada Dzieci i Młodzieży

W dniu 14.06.22r w Woli Droszewskiej odbyła się Gminna Spartakiada Dzieci i Młodzieży. 

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w kategorii igrzyska młodzieży kl. 7-8 w składzie: Marcel Juszczak, Nina Paszko, Michał Gilicki, Joanna Skowrońska, Natalia Biernat, Oliwia Bednarz, Marcel Rogala, Wiktor Kuświk. Uczniowie naszej szkoły wywalczyli II miejsce. 

Gratulacje

Oś czasu

17 czerwca 2022 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patronki - Marii Konopnickiej. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII przystąpili do realizacji projektu, którego głównym celem było  poszerzanie wiedzy o pisarce i jej twórczości oraz wzbogacenie wiedzy o Kaliszu i miejscach związanych z autorką.


Aktualności    417    Czytaj dalej...

Przez około pół roku Zosia Strzelec z klasy 7b rozwiązywała co tydzień zadanie matematyczne w ramach konkursu Internetowa Liga Łamigłówkowa organizowanego przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej.


Aktualności    324    Czytaj dalej...