PL 627611083; 627611949

 ks. Kordeckiego 8; 62-872 Godziesze Małe

Nasze osiągnięcia artystyczne

Co prawda wakacje już za nam …  niemniej warto wspomnieć, że w wolnym, letnim czasie na polu artystycznym   nasi uczniowie nie próżnowali . W dziedzinie plastyki mamy niemałe sukcesy , o których warto wspomnieć!

Przedstawiamy je poniżej:

Zofia Strzelec wzięła udział w konkursie ZAŁÓŻ MASECZKĘ! zorganizowanym przez Sekcję Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w Kaliszu. Uczennica została laureatką  I miejsca a  praca Zofii zostanie wydrukowana i rozmieszczona w miejscach publicznych.

Martyna Kupaj niezwykle utalentowana manualnie rysowniczka wzięła udział w konkursie plastycznym MÓJ PUPIL zorganizowanym przez Książnicę Pedagogiczną w Kaliszu i w swojej kategorii była bezkonkurencyjna! Zdobyła pierwsze miejsce.

W tym samym konkursie dwa „ kocie” J wyróżnienia  zdobyli  Paulina Dybioch  i Patryk Salamon.

Nagrodzone prace można było obejrzeć w m-cu sierpniu podczas wystawy pokonkursowej w siedzbie biblioteki.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym należą się gratulacje i owacje na stojąco.

Życzymy dalszych prób i artystycznych wyzwań

Szczegóły i fotorelacja - link

IMG 20200916 081633

 

IMG 20200916 132610 1

Oś czasu

Początek roku to czas w którym musimy rozliczyć się w Urzędzie Skarbowym. Każdy podatnik ma możliwość przekazania 1% swojego podatku na Organizację Pożytku Publicznego. Ta kwota nie pozostanie w kieszeni podatnika bez względu czy przekażemy na OPP, czy do budżetu.

Poradnik jak przekazać część swojego podatku dla naszej szkoły poniżej. 


Aktualności    58    Czytaj dalej...

W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu chciałabym serdecznie zaprosić uczniów wraz z nauczycielami do udziału w kolejnej, choć nietypowej, Nocy Naukowców 2020, która odbędzie się w najbliższy piątek 27 listopada w godzinach 16:00-22:00.


Aktualności    331    Czytaj dalej...

Drodzy Uczniowie !

Ze względu na pandemię nie możemy się spotkać w szkole i porozmawiać o wydarzeniach z 11 listopada 1918 roku, dlatego kieruję do Was kilka słów, aby przypomnieć Wam o tym dniu niezwykle ważnym dla każdego Polaka.


Aktualności    383    Czytaj dalej...

Szkoła nasza w tym roku szkolnym wzięła udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła pamięta”. Każdego roku staramy się  upamiętniać ważne rocznice i wydarzenia historyczne naszej ojczyzny i naszego regionu. Podejmując takie działania, pragniemy zwrócić uwagę na historię małych ojczyzn oraz pamięć o lokalnych bohaterach.


Aktualności    395    Czytaj dalej...

 Trudny czas pandemii uniemożliwił uczniom uczczenie tego ważnego, państwowego święta w gronie społeczności szkolnej. Wychowawcy klas dołożyli jednak wszelkich starań, by rozbudzać i pielęgnować od najmłodszych lat miłość i szacunek do ojczyzny.


Aktualności    322    Czytaj dalej...

„CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki” - II edycja EKOlogiczna - Międzynarodowy projekt czytelniczy wspierający rozwój czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. Projekt będą realizować uczniowie w ramach zajęć świetlicowych, pod opieką wychowawcy Magdaleny Kobyłki. Zdjęcia z realizacji kolejnych zadań będą prezentowane w zakładce STREFA PROJEKTÓW – Czytam, myślę, jestem.


Aktualności    415    Czytaj dalej...

Co prawda wakacje już za nam …  niemniej warto wspomnieć, że w wolnym, letnim czasie na polu artystycznym   nasi uczniowie nie próżnowali . W dziedzinie plastyki mamy niemałe sukcesy , o których warto wspomnieć!


Aktualności    353    Czytaj dalej...